Ryhmät 2020 syksy

 

Ryhmämaksut Syyskausi 2020:

(Koronan vuoksi pois jäävät harjoitukset korvataan johtokunnan erillisen päätöksen mukaan.)

Koski 180 €

Vuoksi 135 €

Saimaa 105 €

Virta 95€

Harrasteryhmä 85 €

Tekniikka  95 €

Vesirallit 85€

Aikuisten tekniikka 85€

Syvän veden uimakoulu 85€

Uimakoulu 85€

Ryhmämaksun lisäksi tulee vuosittainen jäsenmaksu 25€. Jäsenmaksua ei peritä uimakoululaisilta. 

 

Ryhmät Kevätkausi 2020:

Koski

 Vuoksi Saimaa Virta
Jussi Mika, Jari Karita,Niina Viljaana, Iida
Ma 16-18 Ti 19:15-20.45 Ma 18-19 Ti 19.45-20.45
Ti 16-18 Ke 19.45-20.45 Ke 17-18 Pe 17-18
Ke 19-20:45 To 18.00-19.30 Sunnuntai treeni yhdessä  
To 16-18 Su 16-17:30    
Pe 15-17   harrasteryhmän 16.30-17.30 tai   
La 12-14   vuoksi-ryhmän 16.00-17.30 kanssa  
Iida Heikkinen Venny Heimala Tiiu Pohjamo Emilia Karttunen
Antti Issakainen Anna Hietanen Mia Kosonen Emma Kekäläinen 
Emma Issakainen Sanni Nuotio Anna Kullberg Anni Kosonen
Oona Kokko Ilona Luukinen Martin Kullberg Mimosa Nenonen
Jenni Konnu Salla Mannerkoski Tilma Ollilainen  Joona Neuvonen
Juha Kuusmetso Aino Metsi Minni Salmela Taru Nikkonen
Vilma Puisto Viljami Myllärinen Jaakko Martikainen Pekka Pitko
Viljaana Myllärinen Essi Peltonen Otto Metsi Niklas Riutto
Antti Oinonen Eeli Huhtanen Veera Karhu Ville Vakkilainen
Roni Lönnqvist   Angelica Yurgelevich  
    

Akseli Pöyhönen

 

 

 

       
       
       
       
Harrasteryhmä Tekniikka  

Norppavesiralli A

 

Norppavesiralli B

Karita

 Mari, Juha 

Tilma,Eea

 

Sanni,Venny

Su 16:30-17.30 

Ma 19.00-20.00

 

Ke 18.00-19.00

 

Ti 18.00-19.00

  To 19.45-20.45    
       
Elmo Keskinen Sampo Halonen 

Aino Bohm

 Jere Kaljunen
Anne Kuusmetso Eemil Keskinen  Luka Inkinen Elli Luukinen
Lauri Vakkilainen Lucas Kondratjeff Enni Helminen Vilma Länsivuori

Niko Rantasalmi

 Aaron Zörner Onni Kainulainen Janina Nissinen
Unni Tikka Akseli Suominen Greta Kohonen Salli Parikka
  Tuomas Suominen Aura Pohjalainen Aada Rosu
  Vladi Syväys Henrik Tervo Joonatan Karine
  Veeti Tarkiainen Ida Toivonen Juuso Toivari
  Niilo Tikkanen Matilda Hatakka Janina Nissinen
  Luukas Vesanto 

Erik Zörner

 Nea Inkinen
  Aaron Zörner   Pihla Määttä
       
       

Kalavesiralli A

 

Kalavesiralli B

 

Aikuisten tekniikka

  

Katariina

 

Venny,Eea

 

Jussi I.

  

Ke 16.00-17.00

 

Pe 18.00-19.00

 

To 19.30-20.30

  
Mustafa Eroglu Miran Altun Petri Hatakka Martti Mansikka
Onni Kamunen Tiina Hammaren Meeri Heino  Jari Myllärinen
Aleksi Kovalenko  Otto Kemppinen Helena Huolman  Niina Paunonen
Linnea Lindfelt Samu Matikainen Tomi Laukkanen Sofia Sund
Miro Ranta Aaro Papunen Orsoyla Kerekes Minna Suominen
Milana-Liisa Räsänen Miro Papunen Kari Kostiainen Tiina Taskinen 
Martta Uski Alexsandra Pöysti Jaro Laapio Petri Tikka
Saana Vertanen  Eevi Sivonen Marjaana Laivamaa Katri Vesikko
Benjamin Lindeman Vilja Määttä   Kaarina Virtanen
       
       
       

Sammakkovesiralli A

 

Sammakkovesiralli B

 

Syvän veden uimakoulu A

 

Syvän veden uimakoulu B

Katariina,Anna

 

Katariina,Anna

 

Mari,Tilma

 

Katariina,Tilma

Su 15.00-16.00

 

Ma 19.45-20.45

 

La 15.30-16.30

 

Su 16.00-17.00

Vilja Rutanen

 Aatos Hatinen Roni Akkan Kiira Heinäaho
Elias Holma Jimi Nyholm Valtteri Brofelt Elli Holopainen
Nella Huhtanen Markus Ovaska  Jaroslav Dashkevich Mikael Hyvärinen
Emil Kaljunen Karolina Trusova Elmeri Heikkinen Veikko Hämäläinen
Adam Kullberg Miroslava Trusova Emmi Lautamies Kiira Lifländer
Jasmin Karttunen Reino Vesterinen Juuso Lautamies Vilho Lääperi
Matvei Shubin Vilja Vesterinen Verna Markkanen Nea Pasanen
Emilia Keskinen Kasperi Pesonen Venla Pakarinen Robert Trusov
Kaisla Määttä Aki Korhonen Jaroslav Rumiantcev Eero Ikonen
Alexander Shukhno   Nika Solovieva  
    Velma Valokorpi  
    Tuuli Vertanen   
    Maksim Zimarev  
       
       
       

Uimakoulu A

 

Uimakoulu B

 

Uimakoulu

 

 

Oona,Tarja

 

Oona,Tarja

 

Niina,Katja

 

 

Su 15.15-16.00

 

Su 16.30-17.15

 

Ti 19.00-20.00

 

 

Anna Sinkonen Nelli Ahokas Gulsirin Altun  
Nonna Hämäläinen  Sara Akkan Miila Hyvärinen  
Mattias Ikko  Suren Frangyan  Kaj Pajari  
Elsa Oinonen Tamara Frangyan Elina Pulkkinen  
Emma Illikainen Eino Horelli Nuutti Pylkkänen  
Hugo Keltanen Eetu Joona Leevi Tikkanen  
Eva Kouru Maxim Juhamo Jasmin Toivanen  
Leo Matikainen Isla Miettinen Noel Turkia  
Justiina Montonen  Sanni Saukkonen     
Lauri Ohtonen Daniel Snellman    
Peetu Kallio Topi Valtonen