Ryhmät Syksy 2019

HUOMIO: Ryhmäjako ja vetäjät sekä harjoitusajat ovat vielä alustavia ja saattavat muuttua joiltakin osin. Kaupunki vahvistaa uimahallin rata-ajat elokuun aikana.

Koski

 Vuoksi Saimaa  
Jussi M Mika, Jari Karita  
Ma 16-18 Ti 19:30-20:45 Ma 18-19  
Ti 16-18 Ke 19:45-20:45 Ke 17-18  
Ke 19-20:45 To 19:45-20:45 Mahdollisuus harjoitella myös sunnuntaina harrasteryhmän tai vuoksi-ryhmän kanssa  
To 16-18 Su 16-17:30    
Pe 15-17      
La 12-14      
Iida Heikkinen Venny Heimala Lilja Heiskanen  
Antti Issakainen Anna Hietanen Eeli Huhtanen  
Emma Issakainen Salla Mannerkoski Kiia Hänninen  
Oona Kokko Ilona Luukinen Katariina Kosunen  
Jenni Konnu Mia Kosonen Anna Kullberg  
Milla Kostamo Lauri Vakkilainen Martin Kullberg  
Juha Kuusmetso Aino Metsi Tilma Ollilainen  
Noora Luukkanen Lotta Lääperi Tiiu Pohjamo  
Roni Lönnqvist Viljami Myllärinen Topi Purhonen  
Antti Oinonen Niilo Niittynen Jaakko Martikainen  
Vilma Puisto Sanni Nuotio Otto Metsi  
Arto Tanttu Essi Peltonen Joanna Riikonen  
  Lassi Huuskonen    
       
       
       
Harrasteryhmä Tekniikka A Tekniikka B Tekniikka C
Noora, Sini Mari, Emmi Juha, Leevi Viljaana
Ma 19-20 Pe 17-18 To 18-19 Ma 19:45-20:45
Ti 19:45-20:45 Su 15:30-16:30    
Su 16:30-17:30      
Laura Holappa Kimi Hänninen Aino Anttila Maija Ikävalko
Emma Kekäläinen Angelina Iurgelevich Sampo Halonen Ella Karine
Anne Kuusmetso Veera Karhu Minttu Kauppinen Emilia Karttunen
Tiia Lallo Elmo Keskinen Eemil Keskinen Lucas Kondratjeff
Tiia Löppönen Arttu Lehtovaara Nooa Kärnä Suvi Rouhiainen
Iida Nuotio Aada Pohjonen Lotta Wallenius Kristiina Sinkonen
Lotta Nuotio Akseli Pöyhönen Luukas Vesanto Viktoriia Sinkonen
Oona Peltoniemi Minni Salmela Vladi Syväys Niko Rantasalmi
Erika Ruuskanen Juho Varis Nika Räsänen Veeti Tarkiainen
Matilda Räsänen Maria Vento Nillo Tikkanen Justus Tyyskä
Sofia Sund   Aaron Zörner  
Matti Teräväinen      
Unni Tikka      
Veera Väistö      
Nika Solovieva      
       
Delfiinivesiralli  Norppavesiralli Kalavesiralli A Kalavesiralli B
Viljaana, Kiia Lotta, Milla Leevi, NN Sanni, Venny
Ke 18-19 Ti 18-19 La 15:30-16:30 Pe 18-19
Anni Kosonen Jasmiini Elomaa Luka Inkinen Aino Bohm
Joona Neuvonen Nea Inkinen Onni Kainulainen Jere Kaljunen
Taru Nikkonen Joonatan Karine Benjamin Kettunen Elli Luukinen
Pekka Pitko Veera Mälkiä Hilma Kotimäki Vilma Länsivuori
Veera Reponen Jessiina Nevalainen Selma Kotimäki Janina Nissinen
Niklas Riutto Kaaleppi Pulkka Valle Kämäräinen Salli Parikka
Liina Saloniemi Alisa Sund Aura Pohjalainen Aada Rosu
Akseli Suominen Juuso Toivari Henrik Tervo Ida Toivonen
Tuomas Suominen Erik Zöner Lenni Varis Daniel Varis
Uljana Utkina      
Ville Vakkilainen      
Ahti Vertanen      
Vieno Väistö      
       
       
Sammakkovesiralli  Aikuisten tekniikka    
NN, NN Jussi Iivonen    
Ke 16:15-17 To 19:30-20:30    
Mustafa Eroglu Petri Hatakka    
Hilpi Iisvirta Helena Huolman    
Onni Kamunen Virpi Jurva    
Veikko Karjunen Terhi Karvinen    
Kevin Kiisk Timo Kiander    
Aleksi Kovalenko Jaro Laapio    
Linnea Lindfelt Marjaana Laivamaa    
Milana-Liisa Jari Myllärinen    
Oona Pikkupeura Tuula Nykänen    
Iina Suikkanen Niina Paunonen    
Netta Seppälä Elli Salminen    
Martta Uski Minna Suominen    
Saana Vertanen Pasi Tarkiainen    
  Petri Tikka    
  Pauli Vilkko    
       
       
       
Syvän veden uimakouluUimakoulu 1 Uimakoulu 2  
NN, NN Milla, Kiia Milla, Lotta  
Ti 19:45-20:30 La 15:30-16:30 Su 15:30-16:30  
Alina Grudkina Elmeri Heikkinen Eino Horelli  
Kiira Heinäaho Mikael Hyvärinen Elli Holopainen  
Eero Ikonen Eila Moilanen Jami Kallio  
Maija Karjunen Mikael Määttä Veera Kuorelahti  
Adam Kullberg Nella Peltola Juuso Lautamies  
Amanda Leppänen Sebastian Pennanen Aaron Lind  
Emma Leppänen Eetu Salakka Isla Miettinen  
Vili Pesonen Aleksandra SimanainenEevi Siira  
Juho Salonen Max Simanainen Daniel Snellman  
Elina Suikkanen Milja Suonio Elina Soiniitty  
Otso Vertanen Semion Titov Viljo Toivonen  
Maksim Zimarev Viljami Vättö Velma Valokorpi