Ryhmät Syksy 2019

HUOMIO: Ryhmäjako ja vetäjät sekä harjoitusajat ovat vielä alustavia ja saattavat muuttua joiltakin osin. Kaupunki vahvistaa uimahallin rata-ajat elokuun aikana.

Koski

 Vuoksi Saimaa  
Jussi Mika, Jari Karita  
Ma 16-18 Ti 19:30-20:45 Ma 18-19  
Ti 16-18 Ke 19:45-20:45 Ke 17-18  
Ke 19-20:45 To 19:45-20:45 Mahdollisuus harjoitella myös sunnuntaina harrasteryhmän tai vuoksi-ryhmän kanssa  
To 16-18 Su 16-17:30    
Pe 15-17      
La 12-14      
Iida Heikkinen Venny Heimala Lilja Heiskanen  
Antti Issakainen Anna Hietanen Eeli Huhtanen  
Emma Issakainen Mia Kosonen Lassi Huuskonen  
Oona Kokko Ilona Luukinen Kiia Hänninen  
Jenni Konnu Salla Mannerkoski Katariina Kosunen  
Milla Kostamo Aino Metsi Anna Kullberg  
Juha Kuusmetso Viljami Myllärinen Martin Kullberg  
Noora Luukkanen Niilo Niittynen Jaakko Martikainen  
Roni Lönnqvist Sanni Nuotio Otto Metsi  
Antti Oinonen Essi Peltonen Tilma Ollilainen  
Vilma Puisto Lauri Vakkilainen Tiiu Pohjamo  
Arto Tanttu   Topi Purhonen  
Sini Tiussa   Joanna Riikonen  
       
       
Harrasteryhmä Tekniikka A Tekniikka B Tekniikka C
Noora, Sini Mari, Emmi Juha, Leevi Viljaana
Ma 19:45-20:45 Pe 17-18 To 18-19 Ma 19-20
Ti 19:45-20:45 Su 15:30-16:30    
Su 16:30-17:30      
Laura Holappa Kimi Hänninen Aino Anttila Maija Ikävalko
Emma Kekäläinen Angelina Iurgelevich Sampo Halonen Niko Järvinen
Anne Kuusmetso Veera Karhu Minttu Kauppinen Ella Karine
Tiia Lallo Elmo Keskinen Eemil Keskinen Emilia Karttunen
Tiia Löppönen Arttu Lehtovaara Nooa Kärnä Lucas Kondratjeff
Iida Nuotio Maria Vento Nika Räsänen Suvi Rouhiainen
Lotta Nuotio Akseli Pöyhönen Vladi Syväys Kristiina Sinkonen
Oona Peltoniemi Minni Salmela Nillo Tikkanen Viktoriia Sinkonen
Agnija Rehtla Juho Varis Luukas Vesanto Niko Rantasalmi
Matilda Räsänen   Lotta Wallenius Veeti Tarkiainen
Nika Solovieva   Aaron Zörner Justus Tyyskä
Sofia Sund      
Matti Teräväinen      
Unni Tikka      
Veera Väistö      
Linda Wallenius      
       
       
Delfiinivesiralli  Norppavesiralli Kalavesiralli A Kalavesiralli B
Viljaana, Kiia Lotta, Milla Leevi, NN Sanni, Venny
Ke 18-19 Ti 18-19 La 15:30-16:30 Pe 18-19
Anni Kosonen Jasmiini Elomaa Luka Inkinen Aino Bohm
Joona Neuvonen Joonatan Karine Nea Inkinen Jere Kaljunen
Taru Nikkonen Marika Kharlamova Onni Kainulainen Elli Luukinen
Pekka Pitko Greta Kohonen Benjamin Kettunen Vilma Länsivuori
Veera Reponen Veera Mälkiä Hilma Kotimäki Janina Nissinen
Niklas Riutto Jessiina Nevalainen Selma Kotimäki Salli Parikka
Liina Saloniemi Kaaleppi Pulkka Valle Kämäräinen Aada Rosu
Akseli Suominen Alisa Sund Aura Pohjalainen Ida Toivonen
Tuomas Suominen Juuso Toivari Henrik Tervo Daniel Varis
Uljana Utkina Erik Zöner Lenni Varis  
Ville Vakkilainen      
Ahti Vertanen      
Vieno Väistö      
       
       
Sammakkovesiralli A Sammakkovesiralli B Aikuisten tekniikka  
Katariina, Anna Leevi, NN Jussi Iivonen  
Ke 16:15-17 La 16:30-17:15 To 19:30-20:30  
Sohvi Blez Miran Altun Petri Hatakka  
Mustafa Eroglu Tiina Hammaren Helena Huolman  
Onni Kamunen Amelia Hanski Virpi Jurva  
Veikko Karjunen Otto Kemppinen Terhi Karvinen  
Aleksi Kovalenko Roosa Koivisto Timo Kiander  
Linnea Lindfelt Linnea Lempiäinen Jaro Laapio  
Milana-Liisa Räsänen Samu Matikainen Marjaana Laivamaa  
Martta Uski Aaro Papunen Jari Myllärinen  
Saana Vertanen Miro Papunen Pauli Vilkko  
  Alexandra Pöysti Niina Paunonen  
  Alexander Vikström Elli Salminen  
  Anastasia Minna Suominen  
  Netta Seppälä Pasi Tarkiainen  
    Petri Tikka  
       
       
Syvän veden uimakoulu ASyvän veden uimakoulu B Uimakoulu A Uimakoulu B
Emmi, Tilma Emmi, NN Milla, Kiia Milla, Lotta
Ti 19:45-20:30 La 15:30-16:30 La 15:30-16:30 Su 15:30-16:30
Alina Grudkina Roni Akkan Elmeri Heikkinen Eino Horelli
Kiira Heinäaho Valtteri Brofeldt Mikael Hyvärinen Elli Holopainen
Eero Ikonen Jaroslav Dashkevich Elia Moilanen Jami Kallio
Maija Karjunen Hilja-Maria Erola Mikael Määttä Veera Kuorelahti
Adam Kullberg Nella Huhtanen Nella Peltola Juuso Lautamies
Amanda Leppänen Emil Kaljunen Sebastian Pennanen Aaron Lind
Emma Leppänen Arsine Kostandyan Eetu Salakka Isla Miettinen
Vili Pesonen Helmi LehtoAleksandra Simanainen Eevi Siira
Juho Salonen Lilja Lehto Max Simanainen Daniel Snellman
Elina Suikkanen Vilja Rutanen Milja Suonio Elina Soiniitty
Otso Vertanen Tuuli Vertanen Semion Titov Viljo Toivonen
Maksim Zimarev Jaroslav Viljami Vättö Velma Valokorpi