Ryhmät

Kevään 2019 ryhmät

 
Kilpa 1 Kilpa 2 Harrasteryhmä  
Köpi Mika (vastuuvalmentaja), Jari, Karita, Köpi Emma, Noora, Vilma Ryhmän jäsenillä mahdollisuus 1-3 harjoitukseen viikossa
Ma 17:30-19:00 Ti 19:45-20:45 Ma 19:00-20:00  
Ti 18:00-19:30 Ke 19:45-20:45 Ti 19:45-20:45  
Ke 19:30-20:45 To 19:45-20:45 Su 15:45-16:45  
To 18:00-19:30 Su 16:15-17:15 Lilja Heiskanen Emma Kekäläinen
Pe 17:00-18:30 Venny Heimala Kiia Hänninen Tiia Lallo
Su 14:00-15:30 Anna Hietanen Anna Kullberg Tiia Löppönen
Iida Heikkinen Salla Mannerkoski Martin Kullberg Agnija Rethla
Antti Issakainen Ilona Luukinen Anne Kuusmetso Sofia Sund
Emma Issakainen Mia Kosonen Lotta Nuotio Ella Sund
Oona Kokko Katariina Kosunen Iida Nuotio Matilda Räsänen
Jenni Konnu Aino Metsi Lassi Huuskonen Erika Ruuskanen
Milla Kostamo Lotta Lääperi Igor Zimarov Unni Tikka
Juha Kuusmetso Viljami Myllärinen Oskari Lempiäinen Matti Teräväinen
Noora Luukkanen Niilo Niittynen Tilma Ollilainen Veera Väistö
Roni Lönnqvist Sanni Nuotio Laura Holappa Linda Wallenius
Viljaana Myllärinen Essi Peltonen    
Antti Oinonen Lauri Vakkilainen    
Vilma Puisto Topi Purhonen    
Arto Tanttu Joanna Riikonen    
Viktor Zhabin Christa Luukkonen    
       
Tekniikka A Tekniikka B Tekniikka C Alkava Tekniikka
Pirita Emmi, Mari Leevi, Eino Iida, Viljaana
To 16:30-17:30 

Pe 18:30-19:30

La 16:15-17:15

 La 15:45-16:30 Ke 17:30-18:30
Nooa Kärnä Eeli Huhtanen Aino Anttila Valtteri Helenius
Jaakko Martikainen Kimi Hänninen Sampo Halonen Emilia Karttunen
Otto Metsi Veera Karhu Minttu Kauppinen Oili- Ilona Kuivalainen
Alpo Puurtinen Elmo Keskinen Eemil Keskinen Suvi Rouhiainen
Nika Räsänen Arttu Lehtovaara Matti Klementiev Kristiina Sinkonen
Vladi Syväys Angelina Lurgelevich   Viktoriia Sinkonen
Luukas Vesanto Tiiu Pohjamo   Veeti Tarkiainen
Lotta Wallenius Akseli Pöyhönen   Sointu Valtoaho
  Minni Salmela   Antti Väisänen
  Juho Varis   Jussi Väisänen
  Maria Vento    
       
       
Delfiinivesiralli 

Norppavesiralli

A

 Norppavesiralli B Kalavesiralli
Noora Mari Viljaana, Sini Milla
Ti 17:00-18:00 Ke 18:30-19:30 Ke 16:30-17:30 Ma 16:15-17:00
Maija Ikävalko Joona Neuvonen Marika Kharmova Jasmiini Elomaa
Anton Karine Taru Nikkonen Anni Kosonen Nea Inkinen
Ella Karine Veera Reponen Pekka Pitko Joonatan Karine
Lucas Kondratjeff Niklas Riutto Aapo Räsänen Veera Mälkiä
Bella Landen Akseli Suominen Topi Salo Jessiina Nevalainen
Benjamin Landen Tuomas Suominen Liina Saloniemi Kaaleppi Pulkka
Niko Rantasalmi Uljaana Utkina Ville Vakkilainen Enni Siira
Niilo Tikkanen Ahti Vertanen Vieno Väistö Juuso Toivari
Aaron Zönner     Erik Zöner
       

Sammakkovesiralli

A

 

Sammakkovesiralli

B

 Aikuiset tekniikka  
Karita ja Juha Leevi, Eino Köpi  
Su 15:30-16:15 La 14:30-15:15 To 19:30-20.30  
Aino Bohm Luka Inkinen Petri Hatakka Pasi Tarkiainen
Jere Kaljunen Onni Kainulainen Helena Huolman Petri Tikka
Onni Kamunen Benjamin Kettunen Terhi Karvinen Pauli Vilkko
Greta Kohonen Hilma Kotimäki Timo Kiander Virpi Jurva
Elli Luukinen Selma Kotimäki Jaro Laapio  
Vilma Länsivuori Valle Kämäräinen Marjaana Laivamaa  
Niklas Mäkelä Aura Pohjalainen Jari Myllärinen  
Janina Nissinen Aapo Sihvonen Tuula Nykänen  
Oona Pikkupeura Henrik Tervo Niina Paunonen  
Salli Parikka Lenni Varis Elli Salminen  
Aada Rosu   Minna Suominen  
       

Uimakoulut:

Syvän altaan uimakoulut:

A: ti 19.30-20.15 / Ohjaajat Karita Hokka-Purhonen ja Juha Kuusmetso:

Emmi Lautamies, Nikita Osipov, Maisa Rautio, Anton Hanski, Ida Toivonen, Amanda Leppänen, Emma Leppänen

B: la 15.30-16.15 / Ohjaajat Milla Kostamo ja Kiia Hänninen:

Tiina Hammaren, Mahti Ovaska, Dani Hytönen, Inari Välimaa, Topias Kekki, Otto Kemppinen, Nella Huhtanen, Peppi Laukkanen

C: su 16.45-17.30 / Ohjaajat Milla Kostamo ja Emmi Astikainen:

Leo Buchelnikov, Venla Karttunen, Ronja Kekarainen, Piitu Maksimainen, Dianna Pakarinen, Oliver Töns, Daniel Varis

Matalan altaan uimakoulu:

su 15.30-16.15 / Milla Kostamo ja Emmi Astikainen:

Lilja Tanskanen, Meri Hyrkkänen,  Aurora Kostamo, Nooa Partanen, Fridalina Kohonen, Peppi Miettinen, Anna Sinkonen, Mikhail Dovgalev, Heli Ojala, Voitto Ruotanen