Ryhmät

Syksyn 2018 ryhmät

Kilpa 1 Kilpa 2 Kilpa 3 Harrasteryhmä
Köpi Noora, Jari, Karita Mika, Vilma Emma, Noora
Ma 17:30-19:00 Ma 19:45-20:45 Ti 19:45-20:45 Ma 19:00-20:00
Ti 18:00-19:30 Ke 19:45-20:45 To 19:30-20:45 Ti 19:45-20:45
Ke 19:30-20:45 Su 16:45-17:30 Su 16:45-17:30 Laura Holappa
To 18:00-19:30 Sofia Golubeva Lilja Heiskanen Lassi Huuskonen
Pe 17:00-18:30 Venny Heimala Kiia Hänninen Emma Kekäläinen
Su 14:00-15:30 Anna Hietanen Anna Kullberg Tiia Lallo
Iida Heikkinen Eea Huhtanen Martin Kullberg Oskari Lempiäinen
Antti Issakainen Oona Kokko Anne Kuusmetso Tiia Löppönen
Emma Issakainen Jenni Konnu Ilona Luukinen Agnija Rethla
Milla Kostamo Mia Kosonen Salla Mannerkoski Matilda Räsänen
Roni Lönnqvist Katariina Kosunen Anna Metsi Ella Sund
Viljaana Myllärinen Juha Kuusmetso Viljami Myllärinen Unni Tikka
Antti Oinonen Lotta Lääperi Niilo Niittynen Matti Teräväinen
Vilma Puisto Iida Nuotio Tilma Ollilainen Veera Väistö
Arto Tanttu Lotta Nuotio Topi Purhonen Linda Wallenius
Sini Tiussa Sanni Nuotio Joanna Riikonen Igor Zimarov
  Essi Peltonen Eerika Ruuskanen  
  Lauri Vakkilainen    
  Viktor Zhabin    
       
       
Tekniikkaryhmä Tekniikkaryhmä Tekniikkaryhmä Alkava Tekniikka
Pirita Emmi, Mari Leevi, Eino Iida, Viljaana
To 16:30-17:30 Pe 17:30-18:30 La 16:45-17:30 Ke 17:30-18:30
Nooa Kärnä Eeli Huhtanen Aino Anttila Valtteri Helenius
Alpo Puurtinen Kimi Hänninen Sampo Halonen Oili- Ilona Kuivalainen
Nika Räsänen Veera Karhu Minttu Kauppinen Kristiina Sinkkonen
Vladi Syväys Elmo Keskinen Eemil Keskinen Viktoriia Sinkkonen
Luukas Vesanto Arttu Lehtovaara  Matti Klementiev Veeti Tarkiainen
Lotta Wallenius Angelina Lurgelevich Lauri Lautamies Sointu Valtoaho
  Tiiu Pohjamo Sanni Leppänen Antti Väisänen
  Akseli Pöyhönen   Jussi Väisänen
  Minni Salmela    
  Juho Varis    
  Maria Vento    
       
       
Delfiinivesiralli Delfiinivesiralli Norppavesiralli Norppavesiralli
Noora Leevi, Eino Mari Viljaana, Sini
Ti 17:00-18:00 La 15:30-16:15 Ke 18:30-19:30 Ke 16:30-17:30
Anton Karine Tiitu Klementti Justus Junna Jere Kaljunen
Ella Karine Sonja Kondratjeff Joona Neuvonen Marika Kharmova
Bella Landen Anna Mustalahti Taru Nikkonen Anni Kosonen 
Benjamin Landen Pinja Piirainen Veera Reponen Pekka Pitko
Niko Rantasalmi Viivi Vesivalo Uljaana Utkina Aapo Räsänen 
Niilo Tikkanen   Ahti Vertanen Liina Saloniemi
    Aaron Zönner Ville Vakkilainen 
      Vieno Väistö  
       
       
Sammakkovesiralli      
Milla      
Ma 16:15-17:00      
Nea Inkinen      
Joonatan Karine      
Kaaleppi Pulkka      
Enni Siira      
Juuso Toivari      
Erik Zöner