Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Oman ryhmän asioissa ota yhteyttä oman ryhmän valmentajiin ja kaikkien ryhmien viestinnässä käytämme MyClub-sovellusta.

 

Muut kyselyt:

uimatra@gmail.com

Seuran johtokunta 2020
TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelin
PuheenjohtajaSami Heikkinensammy.heikkinen @ gmail.com040 627 7457
JäsenPauliina Konnupauliina.konnu @ gmail.com040 8454542
JäsenJussi Kosunenjussi.aleksi @ gmail.com050 3084 400
JäsenMika Luukinenmika.luukinen3 @ gmail.com040 724 4204
JäseniToni Mannerkoskimanto76 @ gmail.com050 355 4749
JäsenTitta Myllärinentitta.myllarinen @ gmail.com040 761 1736
JäsenJari Purhonenjaripurhonen @ gmail.com050 541 7252

 

Muut tehtävät
TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelin
KilpailukoordinaattoriMika Vanhatalomika.a.vanhatalo @ gmail.com0400 570 012
RahastonhoitajaElina Metsielina.metsi @ teknosafe.fi040 566 3676
SihteeriKirsi Issakainenkirsi.issakainen @ pp.inet.fi040 563 3631
ViestintäTitta Myllärinentitta.myllarinen@gmail.com040 761 1736

Triathlonvastaava

Aki Keskinenkeskinap@gmail.com044 355 7869
    

 

Valmentajat ja ohjaajat
NimiRyhmäSähköpostiosoitePuhelin
Jussi MiettinenKoski j.miettinen@pp3.inet.fi040 728 9466
Mika VanhataloVuoksimika.a.vanhatalo@gmail.com0400 570 012
Jari PurhonenVuoksijari.purhonen@gmail.com050 541 7252
Karita Hokka-PurhonenSaimaa,Harrastehokkapurhonen@gmail.com050 411 8117
Viljaana Myllärinen

Virta

viljaana.myllarinen@gmail.com0401249076
Iida Heikkinen Virtaiida.heikkinen04@gmail.com0404537644
Mari Kuusmetso

Tekniikka,Syvän veden uimakoulu A

mari.kuznetsova@hotmail.com044 973 7935
Juha KuusmetsoTekniikka kuusmetsojuha@gmail.com046 564 7679
Jussi Iivonen 

Aikuisten tekniikka

jussiii@gmail.com044 017 0759
Tilma OllilainenNorppa vesiralli A,Syvän veden uimakoulu A & Btilma.ollilainen@gmail.com044 024 2300
Venny Heimala

Kala vesiralli B,Norppa vesiralli B

venny.heimala@gmail.com045 344 5151
Sanni Nuotio

Norppa vesiralli B

nuotio@msn.com045 162b3573
Katariina Kosunen

Sammakko vesiralli A&B,Kala vesiralli A,Syvän veden uimakoulu B

kattikosunen@gmail.com045 859 9490
Tarja Miettinen 

Uimakoulu A&B

 040 728 6697
Eea Huhtanen

Kalavesiralli B,Norppavesiralli A

eea.huhtanen@gmail.com040 143 6656
    
    
 

 

  


 

Rahastonhoitaja

Uinti Imatra ry

Postiosoite

Kotipolku 2
55120 Imatra

Toimistoasiat
Kirsi Issakainen
Sähköposti: kirsi.issakainen @ pp.inet.fi

Y-tunnus 2632703-6
IBAN: FI71 5620 0920 5344 59
BIC: OKOYFIHH